Dünya

Song Joong Ki ile Song Hye Kyo Boşandı

26 Şubat 2016 yılında başlayan Descendants of the Sun tüm dünyada popüler olmuştu ve herkes başroldeki Song Joong Ki ile Song Hye Kyo’nun gerçek hayatta da birlikte olmasını istemişti. Öyle de oldu ve çift birlikteliklerini açıkladı. 31 Ekim 2017 tarihinde çift evlendi. 2019 yılının Haziran ayında ise Song Joong Ki boşanacaklarını duyurdu ve hayranları için bir yazı yolladı. Song Joong Ki’nin paylaştığı yazı:

“Öncelikle beni seven ve destekleyen herkesten böyle üzücü bir haber verdiğim için özür dilerim. Song Hye Kyo ile boşanma kararı aldım. Birbirimizin hatalarını göz önüne düşünerek ve birbirimizi üzerek süreci uzatmak yerine boşanmayı dostane bir şekilde tamamlamayı umuyorum. Kişisel hayatımızın detaylarını ortaya çıkarmanın zor olduğu gerçeğini anlamanızı istiyorum ve bu üzücü olayın üstesinden gelerek bir aktör olarak gelecek çalışmalarda elimden gelenin en iyisini yapacağıma dair söz veriyorum.”

Bunun sonucu oalrak çift 22 Temmuz sabahı saat 10’da Seul Aile Mahkemesinde boşandı. Ayrıntıların paylaşılmayacağını da belirttiler. Böylece bir ay önce duyurulan boşanma gerçekleşmiş oldu.

Kaynak: CumCuma

CumCuma

Türkiye'nin en kaliteli Magazin Gazetesi, Yıldızlar, Sanatçılar, Artistler, Sporcular ilgili son dakika magazin haberleri CumCuma'da!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu